Вшанували матерів загиблих синів і дочок України

9 Травня 2022, 14:31

З нагоди Дня матері у внутрішньому дворику міського Палацу Культури ім. Лесі Українки проведено спеціальну концертну програму «З любов’ю, ніжністю, теплом», присвячену матерям, в яких загинули сини і доньки, захищаючи Україну.

День матері у 2022 році особливий. Він обпалений війною, але завдяки вірі та героїзму українських жінок наповнений внутрішньою силою. Кожна з українських мам щоденно здійснює подвиг заради своїх дітей та України.

На заході були присутні матері, дружини та рідні військових нашої громади, які віддали свої життя, боронячи незалежність нашої країни у війні з російським агресором.

Під час зустрічі заступник міського голови Наталія Борис висловила слова вдячності матерям загиблих Захисників, що вони народили, виростили та виховали справжніх Героїв та наголосила, що подвиг їх дітей та чоловіків назавжди вписано золотими літерами в історію України та нашої громади.

Талановиті виконавці, серед яких були і артисти-аматори з числа внутрішньо переміщених осіб, виконували патріотичні пісні та декламували вірші, які торкались кожної частинки душі присутніх, бо вони були про любов до матері та своєї Батьківщини. Переважно репертуар складався з сучасних мотиваційних пісень та віршів, які написані українськими митцями після  початку повномасштабної війни росії проти України.

Організатор управління культури і туризму Новоград-Волинської міської ради. Особлива вдячність міському центру соціальних служб за соціальний супровід сімей наших загиблих Героїв.

Чат-бот Гаряча лінія