Вшанували пам’ять жертв німецько-радянської війни

22 Червня 2022, 15:46

Сьогодні у День скорботи і вшанування пам’яті жертв німецько-радянської війни, ми згадуємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни. Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. О четвертій годині ранку мирне небо нашої Батьківщини пронизав стрімкий звук німецьких авіа бомбардувальників.

За різними даними, в Україні загинуло від 8 до 10 мільйонів людей, з них цивільного населення близько 5 млн. 2,2 мільйони було вивезено на примусові роботи до нацистської Німеччини, 10 мільйонів втратило домівку. Понад 700 міст та селищ міського типу, майже 30 тисяч сіл перетворились на руїни.

Найтрагічніша війна століття стала великим випробуванням для українського народу. Сьогодні, в 2022 році, 24 лютого так само підступно, як і 22 червня 1941-го, на наші міста знову впали ракети, знову гинуть цивільні й військові, дорослі та діти, знову нам доводиться боротися за свою землю та свободу. Але ми вистоїмо та переможемо, адже за нами правда, героїзм наших предків та справедливість.

22 червня міський голова Микола Боровець, заступник міського голови Наталія Борис, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, перший заступник начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Юрій Оханський, голова міської організації ветеранів Василь Парфьонов, працівники міської ради та районної військової адміністрації поклали квіти до пам’ятних знаків у Сквері пам’яті з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв німецько-радянської війни.

Схиляємо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна. Вічна пам’ять!

Чат-бот Гаряча лінія