Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 Лютого 2021, 15:44

Сьогодні, 15 лютого, з метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-річниці виведення військ з Республіки Афганістан, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів, на якому викарбувані імена загиблих у Афганській війні земляків.

У вшануванні пам’яті воїнів-афганців взяли участь міський голова Микола Боровець, заступниця міського голови Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ющенко, голова міської Спілки ветеранів афганської війни Юрій Шевчук, учасники бойових дій на території інших країн, зокрема, учасники Афганської війни 1979-1989 років, громадськість міста.

Період військового конфлікту на території Афганістану став значним випробовування військових та їх сімей. На жаль, не всім судилося повернутись з тих далеких чужих країв на рідну землю. Всього під час радянсько-афганської війни загинуло понад 2500 українців. Значна кількість військових отримала важкі тілесні травми та на все життя отримали інвалідність.

Вшановуючи подвиг воїнів-афганців, міський голова Микола Боровець зазначив: «Засвідчую свою повагу учасникам бойових дій на території інших держав та низько схиляю голову перед пам’яттю тих, хто не повернувся та кого вже немає з нами. Воїни-афганці продемонстрували високий рівень відповідальності при виконанні військового завдання. Я пишаюсь тим, що саме у Новограді-Волинському була створена найбільша та найефективніша громадська організація «Новоград-Волинська спілка ветеранів афганської війни». Ви бережете свою дружбу, підтримуєте один одного, не забуваєте про допомогу сім’ям загиблих».

Учасники зібрання звилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів-учасників бойових дій на території інших держав.

У зв’язку з ростом захворюваності на COVID-19, урочисті, спортивні заходи, приурочені 32-й річниці виведення військ з Афганістану, було перенесено. Всю подальшу інформацію буде повідомлено додатково.

 

Чат-бот Гаряча лінія