![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f4c4.png)
Розпочалася реєстрація електронних кабінетів.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1/16/1f9f7.png)
Реєстрація відбувається за кількома напрямками:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
до закладів фахової передвищої освіти;
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
до закладів вищої освіти;
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
до закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Усі вступники до закладів фахової передвищої та вищої освіти мають реєструвати електронні кабінети та подавати електронні заяви (окрім невеликого винятку, визначеного Порядками приймання). А вступники до закладів професійно-технічної освіти цьогоріч уперше зможуть подати заяви на вступ онлайн. Або ж за власним бажанням – у паперовому вигляді.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Електронні кабінети працюватимуть до 30 листопада. Тобто зареєструвати кабінет можна як в окремо передбачений для цього період – до початку подання заяв, так і впродовж часу приймання заяв, визначеного за відповідними траєкторіями вступу.
Бажаємо успішної реєстрації!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t81/1/16/1f60c.png)