Всупереч зусиллям ворога створюємо безпечні умови для життєдіяльності жителів громади

24 Жовтня 2023, 16:16

24 жовтня міський голова Микола Боровець, заступниця міського голови Наталія Борис та т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Кравчук відвідали укриття/споруди подвійного призначення ДЮСШ імені В.П.Єрмакова, в яких тривають ремонтні роботи, кошти на які виділено з бюджету міської громади.

У залі боротьби вільної (вул. Замкова, 7), який одночасно є укриттям, ремонт на стадії завершення. На його здійснення виділено 760 тис. грн. У ході ремонтних робіт замінено підлогу, здійснено ремонт стін, стелі, замінено двері, облаштовано другий вихід (його наявність є вимогою до споруд цивільного захисту). Додатково на придбання борцівського Ролл-мата з олімпійською розміткою з місцевого бюджету було виділено 210 тис. грн.
У залі боротьби греко-римської (пл. Лесі Українки, 9) планується завершити ремонтні роботи до кінця поточного року. На заміну підлоги, реконструкцію стін, заміну дверей, ремонт вхідної групи, зовнішніх дашків над проямками, сходів, роздягалень, тренерської кімнати, впорядкування систем освітлення, вентиляції та каналізації з місцевого бюджету було виділено 2,7 млн грн.
Міський голова ознайомився з ходом виконання робіт, висловив зауваження щодо відсутності вказівних табличок «Укриття» біля входів в приміщення, яке оперативно було виправлене одразу ж після зустрічі.
Також відвідали ЗДО №14 «Золотий ключик», де наразі в спільному приміщенні тимчасово розміщений і ЗДО №4 «Сонечко». Відвідавши укриття закладу, міський голова у спілкуванні з директорами Гапоненко Т.В. та Семенюк Н.В. відзначив особливу теплоту та креативність, з якими виконано його облаштування та оздоблення. Наразі, укриттям користуються Гімназія №3, Школа мистецтв, вихованці та працівники закладів дошкільної освіти №4 та №14.
Крім цього оглянули стан укриття Палацу культури імені Лесі Українки.
Всупереч зусиллям ворога створюємо безпечні умови для життєдіяльності жителів громади.
Чат-бот Гаряча лінія