Виділено кошти на підтримку галузей охорони здоров’я та соціального захисту населення

13 Березня 2023, 14:02

9 березня в ході тридцятої сесії Звягельської міської ради було внесено зміни до бюджету громади. Сфери охорони здоров’я та соціального захисту населення отримали значну фінансову підтримку.

В умовах, коли ворог атакує нашу енергетичну інфраструктуру гостро постає питання запровадження заходів із енергозбереження. Цього року планується реалізувати енергоефективні заходи у багатьох сферах життєдіяльності Звягельської громади. Зокрема і в закладах охорони здоров’я.

В рамках реалізації заходів з енергозбереження будуть замінені віконні блоки інфекційного відділення та водопровідні труби і вхідні двері у лікувальному корпусі. 250 тис. грн коштів виділено на реконструкцію (капітальний ремонт) системи опалення з переходом на альтернативні види палива в амбулаторії ЗПМС №10 (c. Великий Молодьків). Більше 408 тис. грн виділено на поточні ремонти амбулаторій загальної практики сімейної медицини №2, №3 та №4.

Для забезпечення якісної діагностики планується придбати сучасне медичне обладнання та устаткування, зокрема:

-системи ендоскопічної візуалізації;

-відеогастроскопу;

– лампи операційної;

-дефібрилятора;

-аналізатора бактеріологічної ідентифікації тощо.

Всього на підтримку галузі охорони здоров’я виділили майже 9,5 млн грн.

 

Депутати міської ради не оминули своєю увагою і галузь соціального захисту населення. Окрім 50 млн грн, виділених на придбання квартир військовослужбовцям, закладено кошти на утримання установ соціального захисту, підтримку різних категорій населення тощо.

Також буде придбано спецавтомобіль для центру реабілітації дітей з інвалідністю. На це спрямовано 2 млн грн.

 

Детальніше в матеріалах сайту novograd.city:  https://novograd.city/articles/271095/bilsh-nizh-9-miljoniv-na-medicinu-ta-56-na-soczahist-rishennya-sesii-miskoi-radi

 

Чат-бот Гаряча лінія