Вихованці ДЮСШ ім. В. П. Єрмакова взяли участь у чемпіонаті України з карате серед кадетів, юніорів, молоді

30 Серпня 2022, 9:53

26-29 серпня в м. Львів проходив чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді, в якому взяли участь 400 спортсмени з 13 областей України та 50 клубів виборюючи чемпіонство. Крім того, із ними приїхали тренери, представники команд.

Переможці змагань претендували на місця у збірній та можливість представляти Україну на чемпіонаті Світу, який відбудеться у Туреччині.

В складі збірної команди Житомирської області, під керівництвом Рибачка Вадима Анатолійовича ДЮСШ імені В.П.Єрмакова представило 13 каратистів. Алексеєнко Атрем став срібним призером, провів 4 бої та одержав три перемоги! Адамський Дмитро бронза. Високолян Віталій та Адамський Ярослав зайняли п’яте місце (програш в поєдинку за медаль за третє місце).

Готували команду до змагань тренери-викладачі Рибачок В.А. та Рибачок С.Р.