Вихованці Новоград-Волинської ДЮСШ у Києві

26 Жовтня 2016, 3:23

16 жовтня у м. Києві відбувся турнір під назвою SEN-BІN CUP. Це останній захід перед найважливішими змаганнями року – Чемпіонатом України.

Команда міської дитячо-юнацької спортивної школи у складі 20 спортсменів та керівників Корнійчука П.П. та  Рибачка В.А. змагалась за нагороди у різних вікових та вагових категоріях. Змагання зібрали близько 600 спортсменів з 40 клубів України.

У результаті команда здобула 8 нагород: 2 срібні та 6 бронзових. Срібло здобули Загривий Максим та Борисюк Олександр. Бронзовими призерами стали Бондаренко Богдан, Карпишина Аліна, Коваль Дмитро, Адамський Дмитро, Іванов Микола та Толченова Олександра. Відсутність золотих нагород залишила не задоволеними  тренерський склад команди. Адже на Чемпіонаті України будуть виборюватися місця у збірній, для участі у Чемпіонаті Європи. А збірну України може представляти лише найкращий спортсмен у категорії. Час для виправлення помилок ще є, то ж робота на тренуваннях кіпить. Та кожен спортсмен мотивує себе на максимально високий результат.