Вихованці «Школи лідера» Новоград-Волинського Палацу дітей та молоді провели щорічну міську акцію «Подаруй своє тепло»
![Вихованці «Школи лідера» Новоград-Волинського Палацу дітей та молоді провели щорічну міську акцію «Подаруй своє тепло»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr64fd79oklmnckbc9ie1k0v5s.jpg)
В рамках реалізації проекту «Миколай крокує планетою» проводиться щорічна міська акція «Подаруй своє тепло», ініційована вихованцями «Школи лідера» Палацу дітей та молоді.
22 грудня на них чекали в школі-інтернаті учні 2-ого класу та їх вихователі. Була проведена цікава конкурсно-розважальна програма, лунали щирі слова вітання з наступаючим Новим роком, діти співали пісні, водили хороводи, показували фрагменти улюблених казок. Всім було весело, затишно і тепло. Ніхто не залишився без новорічного подарунка.
Дитинство не повинно бути самотнім. Приєднуйтесь до нашої акції! Подаруй своє тепло іншим, адже вони цього потребують.
Олена Костюк
керівник гуртка „Школи лідера“ ПДМ