Виховуємо культуру раціонального споживання енергетичних ресурсів змалечку

22 Грудня 2023, 16:02

Традиційні енергетичні ресурси такі як нафта, природний газ, вугілля є вичерпними та рано чи пізно закінчаться. А сонце, вітер, вода – це джерела енергії, яка є невичерпною.

Потрібно виховувати культуру раціонального споживання енергетичних ресурсів змалечку.

Представники відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради провели серію інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо переваг та можливостей впровадження відновлюваних джерел енергії.
Вихованці ЦРД «Дельфін» в доступній формі ознайомилися з альтернативними джерелами енергії на прикладі встановленої сонячної станції та розмальовували тематичні малюнки. А учні ліцею № 5 дізналися про переваги енергозбереження, можливості використання енергії з відновлюваних джерел та ознайомилися із проектами, впровадженими в школі.
Дякуємо директору Пелешок А.А. та колективу ЦРД «Дельфін», а також директору ліцею № 5 Капчинській Л.А. та заступнику директора з виховної роботи, учителю зарубіжної літератури Савченко А.А. з сприяння та допомогу у проведенні заходів.
Заходи проведено в рамках проекту «Закриття циклу: справедливий енергетичний перехід, розроблений містами та регіонами», що фінансується Європейським Союзом.
Ця публікація створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю Звягельської міської ради і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.
Чат-бот Гаряча лінія