Виконавчий комітет міської ради восьмого скликання зібрався на чергове 57 засідання

27 Грудня 2022, 16:48

27 грудня під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко відбулося чергове 57 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

Відповідно до порядку денного члени виконавчого комітету розглянули та затвердили 15 питань.

В ході засідання схвалили рішення про встановлення вартості харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади на 2023 рік, про яке поінформувала начальник управління освіти і науки Тетяна Ващук.

Відтак, з 01 січня 2023 року:

– в закладах загальної середньої освіти Звягельської міської територіальної громади забезпечуватиметься безкоштовне одноразове харчування усіх учнів 1- 4-х класів та учнів пільгових категорій 5-11-х класів буфетною продукцією до завершення 2022-2023 навчального року.
– вартість харчування в закладах дошкільної освіти міської територіальної громади на одну дитину в день віком від 1 до 4 років у сумі 54,20 грн., віком від 4 до 6 (7) років у сумі 69,86 грн.
– вартість одноразового безкоштовного харчування (буфетної продукції) у закладах загальної середньої освіти територіальної громади з розрахунку харчування в день на одного учня – 27,50 грн.
– вартість у закладах загальної середньої освіти, в яких організоване харчування учнів суб’єктами господарювання, з урахуванням торговельної націнки 15%, – 31,62 грн.

Розмір батьківської плати за один день відвідування дитиною закладу дошкільної освіти становитиме:

– у закладах дошкільної освіти, які розміщені в міській місцевості – 60% від вартості харчування, що становить для дітей віком:
– від 1 до 4 років – 32,52 грн (кошти бюджету міської територіальної громади – 21,68 грн);
– від 4 до 6 (7) років – 41,92 грн (кошти бюджету міської територіальної громади – 27,94 грн).

– у закладах дошкільної освіти, які розміщені в сільській місцевості: сіл Наталівка, Пилиповичі, Великий Молодьків, Дідовичі – 40% від вартості харчування, що становить для дітей віком:
– від 1 до 4 років – 21,68 грн (кошти бюджету міської територіальної громади – 32,52 грн.);
– від 4 до 6 (7) років – 27,94 грн (кошти бюджету міської територіальної громади – 41,92 грн).

Рішенням виконавчого комітету міської ради заборонено продаж та використання піротехнічних засобів (феєрверків, салютів, петард тощо) на території Звягельської міської територіальної громади на період дії воєнного стану на території України. Дане рішення було винесене із врахуванням листа Новоград-Волинського РВП ГУНП в Житомирській області, триваючої широкомасштабної збройної агресії на території України, а також того, що використання піротехнічних засобів негативно впливає на психоемоційний стан мешканців громади.

Виконавчий комітет міської ради вирішив припинити дію договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом №19 з ФОП Косянчук А.В., у зв’язку із невиконанням ним умов даного договору, та, з метою забезпечення безперебійного перевезення пасажирів на маршруті №12 «Звягель – Майстрів», призначити ФОП Пелешок В.М. тимчасовим перевізником на здійснення автобусних пасажирських перевезень в звичайному режимі руху за маршрутом №12 «Звягель-Майстрів» до проведення конкурсу.

Виконавчим комітетом міської ради було детально розглянуто та схвалено рішення про затвердження планувальної документації КТП «Міський ринок». Як зазначила начальник відділу економічного планування та підприємницької діяльності міської ради Алла Володіна, планувальна документація передбачає розміщення тимчасових споруд в межах ринків, де враховуються всі наявні планувальні обмеження, передбачені будівельними нормами. А ФОП матиме можливість отримати паспорт прив’язки тимчасової споруди та у законний спосіб оформити відповідні документи на неї.

Рішенням виконавчого комітету міської ради з метою покращення ефективності роботи комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» було внесено зміни до фінансового плану даного комунального некомерційного підприємства.

Крім цього були прийняті рішення, які стосувалися містобудівної діяльності, захисту житлових і майнових прав дітей, захисту прав та законних інтересів дітей, затвердження висновків органу опіки і піклування, питань надання адресної грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій у зв’язку із військовою агресією російської федерації.

Виконавчий комітет розглянув і схвалив рішення щодо безоплатної передачі майна комунальної власності, оренди майна комунальної власності, взяття на соціальний квартирний облік та квартирних питань.

Також було затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на перше півріччя 2023 року.

В ході засідання до виконавчого комітету звернувся житель громади Микола Зілітанкевич щодо розміщення зовнішньої (в тому числі й соціальної) реклами в місті. Було надано роз’яснення, що дане питання вирішується відповідно до чинного законодавства. Наразі розміщення зовнішньої реклами в місті здійснюється на основі рішення міської ради про порядок регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами, прийнятого у 2009 році. У зв’язку зі змінами в чинному законодавстві триває розробка проєкту правил розміщення зовнішньої реклами на території Звягельської міської територіальної громади.

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного сайту міської ради https://portal.nvrada.gov.ua/ .

Пряма трансляція 57 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/Fxij4pdyw5k .

 

 

Чат-бот Гаряча лінія