Вимоги до навчального процесу під час карантину

26 Серпня 2020, 16:07

«Навчання у школах, розташованих у регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, неможливе. У регіонах з «помаранчевим», «жовтим» та «зеленим» рівнями навчання проходитиме згідно з правилами навчального процесу у школі під час карантину», — заявив Максим Степанов, міністр охорони здоров’я.

Відповідно до рекомендацій МОЗ, у школах обов’язковими є температурний скринінг для вчителів, використання антисептиків на вході, ретельне миття рук усіх учасників процесу після кожного уроку. У регіонах з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки вчителям рекомендовано носити захисні щитки. Також МОЗ радить мінімізувати пересування учнів між кабінетами.

«За оновленими рекомендаціями МОЗ щодо навчального процесу в школах, #дітям_початкових_класів #не_треба_носити_маски. Якщо в дитини виявили симптоми ГРВІ або коронавірусної хвороби, її слід відвести в окреме приміщення, надіти маску, повідомити батьків про симптоми, при потребі викликати «швидку» або мобільну бригаду, щоб провести тестування. Після цього дитина має перебувати або на самоізоляції, або в лікарні, якщо випадок середньої важкості», — додав очільник МОЗ.

При підтвердженні в дитини #COVID19 весь клас має піти на самоізоляцію – таке рішення приймає епідеміолог.

Оновлені #протиепідемічні_норми для закладів освіти викладено у Постанові Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»: https://bit.ly/3lkY44c

#ЦГЗ_Житомир #МОЗ

 

Житомирський обласний центр громадського здоров’я

 

Чат-бот Гаряча лінія