Виповнюється 115 років з дня заснування ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш»

23 Вересня 2022, 12:06

ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш» – це спеціалізоване підприємство, яке створене на базі Новоград-Волинського механічного заводу у 1907 році, є одним з найстаріших підприємств з виробництва, зернопереробної та кормовиробничої техніки у нашій громаді.

Сьогодні це сучасне машинобудівне підприємство з високим рівнем технологій, яке випускає понад 100 видів продукції. Обладнане заготівельно-штампувальним, зварювальним, механообробним, інструментальним виробництвом, а також сучасним високотехнологічним фарбувальним виробництвом, лазерним устаткуванням для різки металу.

ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш» попри воєнний стан не припиняло свою виробничу діяльність, надавало допомогу Збройним Силам України, а також активно долучалось до участі соціальних проектах.

Очільник громади Микола Боровець спільно з заступницею міського голови Іриною Гудзь привітали керівника Віталія Яременка та працівників підприємства з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника і 115-ти річчям з дня заснування ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш».

Міський голова висловив слова подяки працівникам машинобудівної галузі за сумлінну працю, вірність професії та вагомий внесок в розвиток економіки нашої громади!

Також Микола Боровець вручив Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради та подяки міського голови:

– Володимиру Мятці – слюсарю механоскладальних робіт цеху №2 ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш»;

– Григорію Климчуку – токарю цеху №1 ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш»;

– Миколі Сардаку – – слюсарю механоскладальних робіт цеху №2 ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш»;

– Леоніду Васильчуку – токарю цеху №1 ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш»;

– Володимиру Дейнеці – слюсарю зі складання металоконструкцій цеху №2 ПрАТ «Новоград-Волинськсільмаш».

Зичимо щирі вітання працівникам машинобудівної галузі!

Чат-бот Гаряча лінія