Випуск-2023 в Звягельській школі мистецтв

27 Травня 2023, 15:59

 

26 травня в атмосфері витонченої музичної творчості, яскравих талантів пройшов випуск в закладі естетичного виховання дітей Звягельської громади – Школі мистецтв. 59 випускників отримали свідоцтва про початкову мистецьку освіту, з них 16 навчалися на образотворчому відділенні, 43 – музичному.

Протягом восьми років іде процес навчання, під час якого викладачі школи допомагають дитині розвинути талант до музики та мистецтва, не пропустити момент зародження творчої особистості.

На урочистості з нагоди випускного вечора, який пройшов на сцені великої зали Палацу культури імені Лесі Українки, завітали міський голова Микола Боровець та начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Широкопояс , викладачі, учні, випускники, батьки та всі бажаючі.

З вітальними словами до випускників звернувся Микола Боровець, який побажав юним талантам нових творчих злетів на життєвому шляху, не зупинятися у творчому розвитку та мирного неба над головою.

Випускникам та їх викладачам за активну творчу діяльність в житті громади, перемоги в конкурсах було вручено Почесні грамоти Звягельської міської ради, Подяки міського голови, а також грамоти управління культури і туризму міської ради.

Так, Почесною грамотою міської ради нагороджено Світлану Легензову, заступника директора Школи мистецтв та Ірину Федорову, завідувачку відділу фортепіано.

Під час урочистої частини заходу директор Школи мистецтв Лілія Полтавченко вручила випускникам свідоцтва про початкову мистецьку освіту.

Юні звягельські таланти на головній сцені міста представили свої найкращі номери та подарували усім присутнім справжні хвилини насолоди музикою і шляхетністю музичного мистецтва.

Загалом, Школа мистецтв у нашому місті створена у повоєнному 1946 році. Перший випуск відбувся у 1949 році.

Школа Мистецтв
Управління культури і туризму Звягельської міської ради

Фото Афіша міста Звягель

#Звягель
#Звягель_таланти

Чат-бот Гаряча лінія