Відбувся вишкіл “Доброволець” імені Володимира Сальніка

4 Червня 2024, 16:09
1-2 червня 2024 року Молодіжна громадська організація “Дзвін” спільно з громадською організацією “Братство ОУН-УПА ім. Романа Шухевича” та за підтримки управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА організували традиційний у Звягельській міській територіальній громаді військово-патріотичний вишкіл “Доброволець” імені Володимира Сальніка (Папая).

До цього патріотичного заходу долучилися понад 40 учасників зі звягельського ліцею з посиленою фізичною підготовкою, звягельського медичного фахового коледжу, звягельського політехнічного фахового коледжу, звягельської молодіжної ради, з Погребищенської міської територіальної громади.

На відкритті вишколу учасників привітали заступник міського голови Звягельської міської ради Дмитро Гудзь, заступник голови ГО “Братство ОУН-УПА” ім.Романа Шухевича Олександр Дюбо, голова молодніжної громадської організації “Дзвін” Ольга Ігнатюк. На заході лунав Гімн держави, відбулося вшанування пам’яті загиблих військових і мирних жителів у війні хвилиною мовчання, озвучено правила поведінки та вимоги до учасників, попереджено про дії у разі повітряної тривоги та інших надзвичайних ситуаціях.

Протягом двох днів учасники отримували цінні знання та навички, які необхідні кожному у складний для нашої країни час. Вони дізналися ази тактичної медицини, спробували збирати та розбирати автомати, дізналися про будову та види патронів, отримали теоретичні та практичні знання про мінну безпеку. Також прослухали лекції та гутірки про важливість громадських організацій та формування громадянського суспільства в Україні. Окрім того, учасники зіграли у пейнтбол та взяли участь у турнірі з метання ножів, сокир та стрільби з лука.

Впродовж всього вишколу учасники суворо дотримувалися дисципліни та надихалися незабутньою атмосферою. Особливо атмосферною була вечірня ватра, пісні та розмови біля вогнища.
Приємно відзначити, що у важливий для утвердження української національної ідентичності громадські організації об’єднуються і сприяють залученню молоді до заходів національно-патріотичного спрямування, формуванню у неї свідомої громадянської активності, розумінню того, що саме від неї може залежати завтрашній день міста і країни. Активна молодь – запорука позитивних змін у суспільстві.
Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради щиро дякує за проведення заходу організаторам Громадська організація “Дзвін”, Братство ОУН-УПА Новоград ім. Романа Шухевича”, @ Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА та адміністрації Чижівської гімназії за надане приміщення та територію закладу.
Чат-бот Гаряча лінія