Вишиваємо Перемогу: День вишиванки у Звягелі

17 Травня 2024, 17:59

 

З нагоди Дня вишиванки у Звягелі вже вдруге пройшла загальноміська патріотична хода, яка об’єднала мешканців міста у спільному вшануванні національної культурної спадщини. Цього року захід зібрав ще більше учасників, які прийшли у своїх найкращих вишиванках, демонструючи єдність та гордість за українські традиції.

 

Хода розпочалася з Міського парку культури та відпочинку, звідки патріотично налаштовані звягельці рушили до історичного Звягельського замку.

 

На території Звягельського замку відбувся благодійний патріотичний захід «Вишиваємо Перемогу», метою якого було зібрати кошти на підтримку українських військових – наших Захисників.

 

Крім того, на території замку була облаштована тематична фотозона «Фото на Звягельському замку», де всі бажаючі могли зробити пам’ятні світлини у своїх вишиванках на фоні старовинних мурів, а також «Мистецький марафон» – виставка робіт звягельских митців.

 

День вишиванки у Звягелі став не лише днем національного одягу, а й потужним виявом любові до рідної землі та її культурної спадщини. Спільні заходи та активна участь мешканців міста ще раз довели, що український народ сильний своїми традиціями, єдністю та незламним духом.

 

Чат-бот Гаряча лінія