ВИШИВКА – БРЕНД УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

16 Травня 2024, 13:19
Неймовірно душевний захід до Дня вишиванки зі студентами І курсу пройшов у стінах Літературно-меморіального музею Лесі Українки.
Викладач української мови та літератури Галина Котюк привернула увагу студентів до унікальних робіт нашої землячки – майстрині народної творчості Валентини Муравської, техніка виконання якої – унікальна. Зі смаком та любов’ю підібрані кольори та узори – це сучасне мистецтво, але разом з тим – це доводить, що у нашому краї вишивка продовжує жити, розвиватися і прикрашати своїми оберегами наші оселі, людей і наш край.
Українці вишивають сорочки та чекають на повернення з фронту і полону найдорожчих. Вишивають в очікуванні Перемоги. Цьогоріч у Всесвітній день вишиванки ми закликаємо зосередитись на внутрішньому розумінні цінності вишитої сорочки як невід’ємної складової нашої культурної спадщини, що єднає українців крізь простір і час.
Ми повинні пам’ятати, що народна вишивка – це багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь, ну а ми маємо не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням!
Чат-бот Гаряча лінія