Виставка передового педадогічного досвіду

12 Січня 13:16
11 січня 2022 року в режимі відеоконференції відбулася виставка «Сучасна освіта Новоград-Волинської міської територіальної громади-2022». Організаторами виставки передового педагогічного досвіду є управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради та КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
Учасників педагогічної виставки привітала начальник управління освіти і науки Тетяна Ващук. Тетяна Володимирівна наголосила на досягненнях педагогів за результатами минулорічної виставки (37 дипломів: 2 дипломи – І ступеня, 16 дипломів – ІІ ступеня, 19 дипломів – ІІ ступеня) та побажала плідної роботи у 2022 році. З вітальним словом в режимі онлайн також долучилися колеги з КЗ «Житомирський інститут післядипломної педагогічної освіти». Микола Сюравчик, заступник директора КЗ «Житомирський інститут післядипломної педагогічної освіти» з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти підтримав освітян Новоград-Волинської міської територіальної громади в їх інноваційній діяльності, пошуку нових шляхів та форм навчання в умовах сьогодення.
Виставка «Сучасна освіта Новоград-Волинської міської територіальної громади-2022» продемонструвала зацікавленість, творчий пошук та активність педагогів щодо поширення передового педагогічного досвіду, впровадження інновацій в освітній процес. У 2021-2022 навчальному році від закладів освіти на виставку представлено 98 робіт.
Сформовано 19 локацій за різними напрямами. Компетентне журі опрацює авторські матеріали та кращі із них рекомендує до участі в обласному етапі виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2022».
Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради
Чат-бот Гаряча лінія