Виступ міського голови В.Л. Весельського під час урочистостей з нагоди Дня фармацевтичного працівника:

15 Вересня 2016, 6:45

«Шановна фармацевтична спільното, дорогі колеги та друзі! Прийміть найщиріші вітання з Днем фармацевтичного працівника, яке відзначається в третю суботу вересня кожного року, відповідно до Указу Президента України №1128-99 від 7 вересня 1999 року «Про день фармацевтичного працівника України».

Фармація, як і медицина, відноситься до стародавніх спеціальностей. Накопичений протягом тисячоліть досвід лікування і знання ліків залишається важливою складовою боротьби цивілізації за існування в різних соціальних умовах. У нинішній час основним завданням вітчизняної фармації є забезпечення пацієнтів безпечними та доступними лікарськими препаратами. А це в системі охорони здоров’я – одне з найбільш важливих, обов’язкових і складних завдань.

День фармацевта для Вас, працівників даної галузі, завжди є досить хвилюючим і в той же час вельмиприємним, якого Ви чекаєте з особливим нетерпінням. Адже саме в цей день Ви приймаєте слова подяки і відчуваєте гордість за свою професію. І зовсім не даремно: Ви гідні великої поваги, оскільки ваша нелегка щоденна праця,  знання і досвід – це запорука успішного процесу лікування наших громадян.

Майже 200 фармацевтичних працівників працює в 29 аптечних закладах міста: 7 з них – комунальної власності, 22 – приватної.

Особливо хочу відмітити Комунальне підприємство Новоград-Волинська Центральна міськрайонна аптека №217, яке очолює з 1982 року Заслужений працівник охорони здоров’я, Кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня Сахненко Тамара Романівна. Аптека забезпечує населення ліками власного виробництва, всіма видами фармацевтичних послуг, наркотичними речовинами, психотропними засобами, прекурсорами, забезпечує відпуск медикаментів всім пільговим категоріям населення.

Діяльність аптеки №217 за 8 місяців поточного року поповнила міський бюджет на 426 тисяч 300 гривень.

В 2015 році за результатами статистичного ранжування підприємство отримало золото рейтингу серед підприємств України у номінації «Показники масштабів виробництва та платоспроможності» та золото рейтингу серед підприємств Житомирської області за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності. Це висока оцінка роботи всього колективу підприємства.

День фармацевта відзначають не тільки працівники аптечних закладів, а й ті, хто виготовляє ліки і вироби медичного призначення.

11 вересня 2016 року свій ювілей, своє двадцятиріччя відмітило  Товариство з обмеженою відповідальністю фірма «Новофарм-Біосинтез», засноване в 1996 році, директором якого є Перерва Валерій Ігорович. Підприємства виготовляє високоякісні інфузійні та ін’єкційні розчини Обсяги виробництва підприємства – понад 1 млн пляшок інфузійних та ін’єкційних розчинів в місяць. Це виробництво з системою чистих приміщень, новітніми технологіями, сучасним технологічним устаткуванням провідних європейських фірм.

Своєю продукцією підприємство розширює номенклатуру вітчизняного фармацевтичного ринку, забезпечує населення країни та ближнього зарубіжжя якісними медикаментами.

Виробничий процес і контрольно-аналітичні операції забезпечуються висококваліфікованим персоналом: технологами, хіміками-аналітиками, мікробіологами (працюючих більше 200 чоловік). На даний час підприємство виготовляє понад 20 найменувань лікарських засобів.

ідприємство «Новофарм-Біосинтез» активно допомагає військовим АТО, відправляє свою продукцію та закуповує ліки в аптечних закладах, надсилає генератори, одяг, продукти харчування, активно співпрацює з волонтерами.

Також успішно на фармацевтичному ринку себе зарекомендувало ТОВ «Юнік Фарма», яке створено в 1999 році, директор – Махінов Михайло Костянтинович.

Основними видами діяльності компанії «Юнік Фарма» є оптова торгівля лікарськими засобами та виробами медичного призначення ( в тому числі і власного виробництва) як на внутрішньому ринку, так і в країнах Європи.

Окрім оптової торгівлі компанія займається виробництвом окремих товарів медичного призначення. З 2002 року ТОВ «Юнік Фарма» виробляє алюмінієві ковпачки для закупорювання флаконів з лікарськими засобами, вироби з гуми, фармацевтичний посуд та лікарські засоби (понад 60 найменувань).

Товариство має власний автопарк та являється членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України).

Саме завдяки Махінову Михайлу Костянтиновичу було придбано для Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання ліки від заводів-виробників на суму 280 тисяч гривень, що дало можливість зекономити міському бюджету 70 тисяч гривень, а громадянам міста отримувати першу медичну допомогу безкоштовно.

Така ситуація в даній галузі не може не радувати. Більше того, це викликає повагу і гордість за Вашу працю, завзятість, професіоналізм. Адже Ваше  покликання  – дбати про життях тисяч і тисяч людей: і дітей, і пенсіонерів, і звичайних робітників, і міністрів, і депутатів.

День фармацевта – це те свято, коли варто дякувати за повсякденну нелегку працю, високий професіоналізм та наполегливість тих людей, які своєю метою ставлять поліпшення здоров’я кожної людини і населення в цілому .

Тож прийміть вітання  з Вашим професійним святом! Бажаю всім, хто присвятив своє життя фармації добра та людяності, невичерпності сил і енергії. Нехай щастям і любов’ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту Вам і вашим родинам.

Дякую Вам!

Слава Україні!»

 

Чат-бот Гаряча лінія