Виступ міського голови Віктора Леонідовича Весельського на розширеній серпневій колегії управління освіти і науки міської ради

29 Серпня 2019, 15:09

“Шановні учасники колегії!

Вітаю вас з початком нового навчального року!

Минулий рік ознаменувався тим, що всі школи міста перейшли на самостійний бухгалтерський облік, що розширило автономію закладів освіти, в тому числі фінансову. Уже маємо економію за енергоносіями в сумі 500 тис. грн., ці кошти перерозподілені у заклади загальної середньої освіти на проведення поточних ремонтів та заходів з енергозбереження.

Організовано харчування учнів суб’єктами господарювання, що дало можливість урізноманітнити шкільні меню, покращити якісні показники продукції та зекономити кошти міського бюджету.

Створено та належно облаштовано інклюзивно-ресурсний центр, у тому числі і за кошти міського бюджету (виділено 59 тис. грн.). За зверненням батьків проведено комплексну оцінку психолого-педагогічного розвитку 138 дітям. Проводяться індивідуальні корекційно-розвиткові заняття для особливих дітей.

У 2019 році до мережі закладів загальної середньої освіти міста приєдналися три школи І ступеня Майстрівського старостинського округу, матеріально-технічний стан яких потребував покращення. За 2019 рік ми придбали на 117 тис. грн. меблі (парти, столи, шафи) для учнів і вчителів трьох шкіл, замінили вікна й двері у Майстровільській ЗОШ, виготовлено та перебуває на експертизі проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт Майстрівської ЗОШ, придбано комп’ютерну техніку, облицьовано плиткою пічні грубки у Маковицькій ЗОШ тощо.

У 2019-2020 навчальному році кількість вихованців у закладах дошкільної освіти складе 2247 дітей, 740 наших першокласників навчатимуться за новими стандартами початкової школи, 295 першокурсників вперше переступлять поріг своїх закладів вищої та 153 – професійно-технічної освіти. Саме цей день має стати для них вдалим стартом у велике життя та у безкрайній світ нових знань і цікавих відкриттів.

Попереду на нас чекає велика робота. Тільки спільними зусиллями влади і громадянського суспільства ми спроможні забезпечити нашим дітям якісну освіту, а педагогам – гідний рівень життя. Упевнений, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти, і ми зможемо досягти всього того, що запланували. За останні роки ми створили усі передумови для справжнього реформування освітньої галузі – модернізації її змісту.

Бюджет галузі на 2019 рік становить майже 199 млн. грн., що на 25 млн. грн. більше, ніж минулого року. Лише цьогоріч близько 7 млн. грн. коштів міського бюджету вкладено у підготовку закладів освіти до нового навчального року з метою створення сучасних, комфортних умов навчання.

Шановні освітяни, щиро вірю, що запорукою нашого спільного успіху на шляху виконання нелегких завдань стануть ваші професіоналізм, педагогічна майстерність та відданість своїй професії.

Щиро бажаю всім миру, здоров’я, творчого натхнення і професійного зростання. Нехай у новому 2019/2020 навчальному році виправдаються надії, реалізуються найсміливіші плани та здійсняться усі мрії!”

 

Чат-бот Гаряча лінія