Виступ міського голови Віктора Весельського на координаційній нараді керівників правоохоронних органі

3 Лютого 2016, 0:29

Виступ міського голови Віктора Весельського на координаційній нараді керівників правоохоронних органів міста Новоград-Волинський та Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського, Романівського, Червоноармійського районів, що відбулася 2 лютого 2016 року у приміщенні Новоград-Волинської місцевої прокуратури.

„Шановна Галино Володимирівно! Шановні керівники правоохоронних органів Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського, Романівського, Червоноармійського районів!

З метою запобігання та протидії проявам корупційних діянь і злочинності у місті Новограді-Волинському, згідно з пунктами передвиборчої програми міського голови, рішенням міської ради від 19.11.15 за поданням міського голови введено посаду заступника міського голови з питань взаємодії з правоохоронними органами та силовими структурами. Після громадських слухань, депутатами міської ради затверджено на цю посаду Бондаренко Ю.О., яка згідно з розпорядженням міського голови № 37(к) від 30.12.2015 „Про затвердження розподілу функціональних обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради“ відповідає за дієвість та здійснює контроль за міськими програмами щодо запобігання та протидії корупції в місті Новограді-Волинському, а також контролює виконання Комплексної програми профілактики злочинності у місті Новограді-Волинському.

На виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки у Новоград-Волинській міській раді був створений та діє окремий структурний підрозділ – Центр надання адміністративних послуг. З метою покращення та ефективності надання адміністративних послуг, з жовтня 2015 року Центр працює в новому приміщенні за адресою м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 13, що дає можливість громадянам отримувати необхідні послуги в одному місці.

У 2015 році Центром було надано 6500 послуг, в тому числі 5100 – щодо послуг Державної міграційної служби, 600 послуг щодо Держгеокадастру та інші послуги.

Розширення повноважень Центру надання адміністративних послуг є однією із складових усунення передумов вчинення корупційних правопорушень під час отримання адміністративних процедур у місті Новоград-Волинський.

Є наявна можливість у жителів міста Новограда-Волинського отримання адміністративних послуг в електронній формі он-лайн.

Створений та постійно діє офіційний сайт міської ради, який містить усю інформацію про роботу міської ради та її виконавчих органів.

За 2015 рік у виконавчі органи міської ради надійшло 55 запитів щодо надання публічної інформації, на які було надано відповідну інформацію згідно до вимог Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Доступ громадськості для ознайомлення з проектами нормативно-правових актів, які планується прийняти та нормативно-правовими актами, які приймаються на засіданнях виконавчого комітету та міської ради забезпечено шляхом їх розміщення на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На офіційному сайті міської ради діє постійна рубрика „Запобігання проявам корупції“.

Контроль за доходами та витратами осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а саме всі хто працює у міськвиконкомі та обрані депутатами міської ради, а також члени їх сімей, забезпечено своєчасним поданням декларацій відповідно до вимог Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції “.

Випадків звільнення з посад осіб у зв’язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення у Новоград-Волинській міській раді та її виконавчих органах у 2015 році не було.

Щодо деяких посадових осіб міської ради отримано повідомлення Новоград-Волинської ОДПІ та місцевої прокуратури про встановлення недостовірностей за результатами здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового контролю. За даними фактами посадові особи надали письмові пояснення та проведено профілактичні заходи, що внесено на розгляд чергової сесії міської ради, яка відбудеться 04 лютого 2016 року о 9 годині ранку, тобто після завтра.

При прийнятті на службу та при проходженні служби в органах місцевого самоврядування суворо дотримуються вимоги чинного законодавства щодо проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, стажування, атестації, просуванні по службі, формуванні кадрового резерву, присвоєнні чергових рангів.

Питання протидії проявам корупції та злочинності у місті Новограді-Волинському знаходяться на постійному контролі міського голови.

І, на завершення, хотів би звернутися до всіх силовиків, як міський голова, я поки що не відмічаю, що у місті розпочато широкомасштабну війну корупції.

Бажаю всім плідної роботи.

Дякую за увагу.“

 

Чат-бот Гаряча лінія