Виступ міського голови Віктора Весельського під час урочистостей з нагоди 25-річниці Незалежності України

25 Серпня 2016, 3:27

Шановні новград-волинці та гості міста!

Щиро вітаю вас з великим національним святом нашої державності – 25-ю річницею Незалежності України!

24 серпня 1991 року відбулась епохальна подія в історії сучасної України. 25 років тому  на політичній карті Європи з’явилась нова держава – Україна. У цей доленосний день втілилися у життя мрії багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй  суверенній Державі.

Сьогодні, у непростий період для нашої країни, це свято набуває для кожного з нас особливого значення. Воно несе в собі відчуття радості та гордості від усвідомлення причетності до будівництва нової Держави, де найвищою цінністю є гідне життя кожного громадянина.

Через тисячоліття пролягав шлях  становлення та  утвердження нашої держави.

Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день.

Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей.

На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Україну не знищили війни,  багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії.

Наша держава довго здобувала свою незалежність, а виборовши її, продовжує захищати і відстоювати свої кордони і донині.

Сьогодні слово «незалежність» має зовсім інше забарвлення, ніж воно мало ще 2-3 роки тому.

Ми розуміємо справжню ціну нашої незалежності. Вона стала дуже коштовною для українського народу.

Адже громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в незалежній, правовій, успішній і стабільній країні.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто загинув в ім’я України, хто пожертвував власною волею і добробутом.

Низько вклоняємося перед українськими військовослужбовцями-учасниками АТО, які ціною власного здоров’я та життя відстоюють незалежність нашої держави. Слава Героям! Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!

Висловлюю свою повагу волонтерам та усім, хто нині допомагає нашим воякам.

За час незалежності українці неодноразово доводили, що здатні долати труднощі і досягати успіху. Для цього нам потрібна єдність і солідарність, зосередження спільних зусиль на загальнонаціональній справі.

Вірю, що Україна буде заможною та самодостатньою державою і для цього кожен з нас повинен плідно та з натхненням працювати на благо рідної Батьківщини та міста.

Ми маємо об’єднатись навколо спільної мети: примножувати та зміцнювати демократію, розвивати місцеве самоврядування, забезпечити соціальну справедливість.

Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться впровадити принципи децентралізації, провести галузеві реформи та перетворити Україну на державу сильних та заможних громад. Разом  ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, адже запорука успіху – у громадській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні громадян в єдиному прагненні – сумлінною працею покращити життя кожної людини.

Україна в нас – одна, для нас вона – єдина. Нам усім хочеться, щоб у  домі панували щастя і добро, у суспільстві – порозуміння і згуртованість, на рідній землі – мир та злагода!

Щиро зичу усій громаді добробуту й затишку в родинах, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях, мирного неба над головою!

Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність.

Сьогодні як ніколи ми маємо довести світові – нікому не дозволено посягати на цілісність та недоторканість Української держави.

Слава Україні!

 

Чат-бот Гаряча лінія