Виїзна нарада на територію полігону твердих побутових відходів

30 Травня 2019, 14:22

Впродовж тижня депутати міської ради у постійних комісіях опрацьовують питання порядку денного 32-ї сесії міської ради. Зокрема, під час засідань обговорюється питання щодо надання з міського бюджету фінансової підтримки комунальному підприємству «Шляхрембуд» міської ради, на балансі якого перебуває полігон твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.

Відтак, 29 травня 2019 року міський голова Віктор Весельський здійснив виїзд на територію полігону твердих побутових відходів. У виїзній нараді взяли участь начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник відділу благоустрою цього ж управління Ігор Патюк та директор КП «Шляхрембуд» міської ради Андрій Рассадін.

Зазначимо, що з 1 січня 2019 року комунальним підприємством прийнято на утримання та експлуатацію полігон ТПВ, який до цього часу перебував на утриманні згідно договору у ТОВ «Міськкомунсервіс». У зв’язку з відсутністю у комунальній власності спецтехніки для виконання робіт з утримання та експлуатації полігону був укладений договір оренди з ФОП Ващенко О.М. на навантажувач (компактор) HANOMAG CL240S/N, орендна плата якого за місяць складає 80 тис. грн. (без паливно-мастильних матеріалів).

Як наголошує директор КП «Шляхрембуд» Андрій Рассадін, комунальне підприємство не має вільних грошових коштів для повноцінної роботи по захороненню відходів, тож неодноразово звертався на засіданнях постійних комісій міської ради щодо надання фінансової підтримки з міського бюджету на утримання полігону, придбання власного навантажувача (компактора) та ваг. Однак, у виділенні коштів на придбання спецтехніки або щомісячного фінансування утримання полігону ТПВ було відмовлено. Відтак, за 4 місяці поточного року на полігон було прийнято 13678 м/куб твердих побутових відходів, з яких утилізовано – 4428 м/куб.

Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, управлінням оголошено про проведення відкритих торгів в електронній системі Prozorro на виконання робіт з будівництва полігону твердих побутових відходів в Новоград-Волинському Житомирської області (другий пусковий комплекс). Прийом тендерних пропозицій, оформлених згідно з вимогами чинного законодавства, проводиться до 10:00 год. 3-го червня.

Отож, міський голова Віктор Весельський 30 травня о 14:00 год. у конференц-залі міської ради ініціює термінову нараду щодо забезпечення прийняття всіх необхідних мір для належного функціонування полігону ТПВ, на яку будуть запрошені керівники депутатських фракції і голови постійних комісій, та яка відбудеться за участі секретаря міської ради Василя Остапчука, заступника міського голови Анатолія Легенчука (відповідно до розпорядження міського голови від 28.03.2019 №144(к) відповідає за питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій і координує та контролює діяльність КП „Шляхрембуд“ міської ради), заступників міського голови та директора КП «Шляхрембуд» Андрія Рассадіна.

 

Чат-бот Гаряча лінія