Виїзне обстеження умов утримання безпритульних тварин, що знаходяться під опікою ГО «Захист тварин «Оберіг»

12 Лютого 2019, 20:39

12 лютого 2019 року заступник міського голови Анатолій Легенчук згідно звернення мешканців міста здійснив виїзне обстеження умов утримання безпритульних тварин, що знаходяться під опікою громадської організації «Захист тварин «Оберіг». Фахове обстеження умов проживання і стану собак, які перебувають під наглядом громадської організації, здійснили представники Новоград-Волинського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Житомирській області та Новоград-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Також участь у виїзній нараді взяли Ігор Патюк (начальник відділу благоустрою УЖКГ, Е та КВ міської ради) та Сергій Моісєєв (директор КП „Новоград-Волинськжитлосервіс”).

Притулок для безпритульних тварин, який розміщений на об’їзній Новограда-Волинського поруч з очисними спорудами комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», організований за ініціативи голови правління громадської організації «Захист тварин «Оберіг» Валентини Захарчук. Разом з активістами Валентина Мичиславівна облаштували тимчасову домівку для безпритульних собак, яких зі слів голови правління громадської організації у притулку перебуває близько 200.  

У 2018 році за кошти міського бюджету КП „Новоград-Волинськжитлосервіс” простерилізовано у Новоград-Волинській районній державній лікарні ветеринарної медицини 43 собаки. Також за сприяння вищезазначеної медичної установи у громадській організації «Захист тварин «Оберіг» було безкоштовно вакциновано від сказу 290 собак та 30 котів.  

У 2019 році для підтримки громадської організації з міського бюджету виділено 200 тис. грн. на харчування безпритульних тварин. Крім того, голова правління громадської організації «Захист тварин «Оберіг» стала одним з п’яти переможців «Бюджету участі», завдяки чому її проект «Сумні очі, розбите серце» буде профінансований у сумі 100 тис. грн. з міського бюджету. Даний проект передбачає харчування, лікування та стерилізацію тварин, а також закупівлю інвентарю та ремонтні роботи у притулку.

Час від часу притулок підтримують благодійники, а також допомагають волонтери. Останні, переймаючись долею безпритульних тварин, звернулися до представників міської влади з приводу перевірки умов проживання та харчування собак.

Отож, за результатами перевірки, спеціалісти Новоград-Волинського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Житомирській області та Новоград-Волинської районної державної лікарні ветеринарної медицини опрацьовують дане питання та невдовзі нададуть відповідні висновки та рекомендації.

 

Чат-бот Гаряча лінія