Виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини

6 Вересня 2022, 14:06

05 вересня під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії  безпосередньо відвідали сім’ї з дітьми, питання щодо яких виносились на порядок денний. Одна з таких сімей проживає у с. Городище, яке входить до Новоград-Волинської міської територіальної громади. У цій сім’ї виховується четверо дітей-підлітків.  Основною проблемою, яка потребувала вирішення, було те, що старша дівчинка 2006 р.н., яка має особливі освітні проблеми, не приступила до навчання у Кмитівській спеціальній школі, мати вживає алкогольні напої. Члени комісії на місці вивчили причини того, чому дівчинка не приступила до навчання та надали практичну допомогу у вирішенні даної проблеми. Також дітям надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття.

Наступною сім’єю, до якої цього дня виїжджали члени комісії, була сім’я у якій двоє малолітніх дітей перебувають на обліку служби у справах дітей Новоград-Волинської міської територіальної громади, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. До контролю за станом виховання та утримання дітей у таких сім’ях служба у справах дітей відноситься особливо ретельно. На момент відвідування діти були доглянуті, у помешканні прибрано. Умови проживання дітей задовільні, батьки прислухаються та виконують рекомендації спеціалістів.

Завершилось виїзне засідання комісії відвідуванням сім’ї, що також потребує посиленого контролю з боку служби у справах дітей, оскільки двоє неповнолітніх дітей, які у ній виховуються, вчасно не приступили до навчання у Коростишівській спеціальній школі. Матері надано практичну допомогу щодо проходження дітьми медичного огляду для надання довідки у навчальний заклад.

Під час відвідування сімей з  батьками проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, недопущення зловживання алкогольними напоями та створення для дітей належних умов для навчання, виховання та гармонійного розвитку.

Нонна Лойко, начальник служби у справах дітей

Чат-бот Гаряча лінія