Визначено переможців конкурсу малюнків «Палітра Лесиного краю»

29 Липня 2019, 17:18

В завершальний день відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» 28 липня 2019 року на території Фортеці відбулось підведення підсумків першого відкритого конкурсу малюнків «Палітра Лесиного краю», який пройшов напередодні.

Участь у конкурсі взяли більше 40 юних художників. Усі вони з любов’ю образотворче відтворили творчість Лесі Українки та родини Косачів. Оцінювало роботи журі: майстер народної творчості Наталія Ковнацька, методист міського Палацу культури ім. Лесі Українки Оксана Романчук, викладач вищої категорії Віктор Фурман, заступник директора школи мистецтв Світлана Легензова та заступник начальника відділу культури і туризму міської ради Леся Адамович.

Почесну місію відзначення кращих живописців виконала заступник міського голови Оксана Гвозденко, яка привітала на сцені учасників конкурсу та побажала їм нових творчих звершень.

Спільним рішенням журі визначено переможців змагання, яких було відзначено Грамотами організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»:
– І місце – Юлія Подолянчук та Вероніка Конофольська;
– ІІ місце – Денис Москучук та Надія Стефанішина;
– ІІІ місце – Вероніка Благодир та Марина Сусловець.

Також відбулось глядацьке голосування за найкращий малюнок. Відвідувачі виставки віддали свою симпатії Софії Заліській, яка отримала під час нагородження переможців на сцені Подяку організаційного комітету Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» за творчу роботу та високу оцінку глядачів. Усі нагороджені одержали також пам’ятні подарунки.

 

Чат-бот Гаряча лінія