Визначено переможця друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році

29 Жовтня 2019, 15:51

29 жовтня 2019 року під головуванням секретаря міської ради Василя Остапчука у конференц-залі міської ради відбулось засідання комісії з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році.

Відповідне оголошення 10 жовтня було розміщено на офіційному сайті міської ради. Прийом документів здійснювався з 15 по 28 жовтня (включно). Впродовж зазначеного терміну на участь у конкурсі надійшли заяви від ТОВ «Газета «Звягель», ФОП «Гембарська Л.В.» Редакція газети «Час Плюс» та ТОВ «Редакція газети «Лесин край», редактори та представники яких взяли участь у засіданні комісії з підведення підсумків конкурсу.

Під час розгляду конкурсної документації основну увагу було звернуто на вимоги до друкованих засобів масової інформації, перелік документів, поданих для участі у конкурсі, а також на основні критерії відбору у визначенні переможця конкурсу: вартість (ціну) за 1 см2 розміщення інформації; кількість передплатників друкованого ЗМІ на друге півріччя 2019 рік на території Новоград-Волинської міської ОТГ; почерговість газетних сторінок, які надає друкований ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів; наявність у друкованому ЗМІ авторських матеріалів про життєдіяльність Новоград-Волинської міської ОТГ за 2019 рік (позитивні результати діяльності).

Після тривалого обговорення поданої претендентами конкурсної документації, члени комісії відкритим голосуванням визначили переможцем конкурсу ТОВ «Газета «Звягель».

З онлайн-трансляцією засідання можна ознайомитися за посиланням: https://youtu.be/cJMFC2Rpgv8.4

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія