Визначено переможця Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»

31 Травня 2019, 12:09

Визначені переможці II Всеукраїнського Мистецького конкурсу «Податкова абетка», «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» в рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього».

Конкурси на податкову тематику в фіскальній службі області проводяться не вперше. Метою їх проведення є, в першу чергу,  формування податкової культури та свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку.

Цьогоріч конкурс дитячої творчості проводився за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України. Активну участь у конкурсі прийняли  школярі м. Новограда –Волинського  загальноосвітніх шкіл  №9,та 10 віком від 6 до 14 років.

Переможем конкурсу «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи», який проводився  в Університеті Державної фіскальної служби України в березні п.р. визначено ученицю Новоград – Волинської загальноосвітньої школи  №9 Лукащук Дар’ю.

Новоград-Волинське управління ГУ ДФС у Житомирській області вдячне вчителям шкіл за допомогу у вихованні сумлінних платників податків і висловлює сподівання, що вони братимуть активну участь і в наступних конкурсах, які проводитимуться фіскальною службою.

Новоград-Волинське
управління ГУ ДФС у Житомирській області          

 

Чат-бот Гаряча лінія