Визначено проєкти-переможці бюджету участі, які будуть реалізовані у 2022 році

4 Жовтня 2021, 17:02

 

Робоча група з питань організації та координації впровадження і реалізації бюджету участі в Новограді-Волинській міській ТГ підбила підсумки голосування за проєкти Бюджету участі, які будуть реалізовані у 2022 році.

Голосування тривало з 27 по 30 вересня онлайн (на спеціальній електронній платформі) та офлайн (по старостатам та у місті Новограді-Волинському).

У цьому році кожен міг обрати два проєкти бюджету участі – великий та малий. Загалом, на розгляд жителів громади було запропоновано 10 великих (кошторис до 200 тис грн.) та 8 малих проєктів (кошторис до 100 тис. грн.).

За час голосування 18 проєктів отримали 3025 голосів: онлайн – 1355, офлайн – 1617.

Цього року переможцями стали:

Великий проєкт:

– «Територія розумного відпочинку: грай і вчись» – створення якісного нового майданчику для розвитку інтелектуального дозвілля жителів (автор А.В. Власюк). Завдання: викласти алеї з тротуарної плитки, встановити шахову та шашкову дошки з плит, придбати лавки, урни, ремонтно-будівельні роботи з облаштування території (вул. Пушкіна, 46, територія ліцею № 4). Кількість голосів: онлайн – 501, офлайн – 182.

Малі проєкти:

– «Благоустрій ставка «Океан» – популяризація активного відпочинку та сприяння розвитку «зеленого туризму» (автор О.А. Терещук). Завдання: провести рекламну кампанію, долучити школярів до роботи в проєкті, встановити 3 бесідки, 4 лавки, намостити велодоріжку навколо берегів ставка, насадити липи, встановити ліхтарі навколо водойми (ставок «Океан», с. Наталівка). Кількість голосів: онлайн – 50, офлайн – 413;

– «Реконструкція арки «Небесної сотні та загиблим учасникам АТО» (Улаштування елементу тризуб) на вулиці Шевченка, 9А в м. Новограді-Волинському Житомирської області – увіковічнення пам’яті героїв, що віддали життя за незалежність України, з метою гідного відзначення 30-ї річниці Незалежності України (автор Р.В. Ляшук). Завдання: виготовити та встановити металеву конструкцію у формі тризуба в центрі Арки (вул. Шевченка, 9А, Собор). Кількість голосів: онлайн – 44, офлайн – 207;

– «Спортивно-оздоровчий комплекс «Шкільний» – залучення всіх верств населення до здорового способу життя (автор О.С. Чернявська). Завдання: встановити багатофункціональний спортивний комплекс (вул. Гоголя, 9, біля ЗОШ № 9). Кількість голосів: онлайн – 157, офлайн – 42.

Вищезазначені проєкти будуть реалізовані з бюджету міської територіальної громади у 2022 році. Детально ознайомитись із результатами голосування можна за посиланням: https://budget.e-dem.ua/1811000000/projects

Попереду чекає копітка робота із реалізації проєктів головними розпорядниками коштів за активної участі розробників проєктів та громадськості.

Дякуємо авторам проєктів та небайдужим жителям громади, які мобілізували свої зусилля, щоб привести до перемоги вподобані проєкти. Дякуємо місцевим засобам масової інформації за активне висвітлення інформації щодо бюджету участі.

Окрему подяку висловлюємо волонтерам, які були задіяні до організації процесу офлайн голосування.

Також слова вдячності висловлюємо міському голові Миколі Боровцю та членам робочої групи.

 

Чат-бот Гаряча лінія