Взаємодопомога як спосіб життя, адже не буває чужої біди

3 Травня 2022, 17:30

У нашій громаді з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України активно діє громадська організація «Новоград допомагає».

Зокрема, з-поміж іншого волонтери здійснюють збір гуманітарної допомоги (продукти харчування, засоби гігієни, одяг, теплі ковдри, постільна білизна, ліки) та доставляють її жителям деокупованих територій.

Нещодавно завдяки злагодженому механізму роботи волонтерської групи жителям селищ Київської області, а саме: Андріївка, Стоянка, Бузова, Хмільна та інших сіл передано необхідні продукти харчування та ліки. Також передано відповідальним волонтерам ліки для військовослужбовців, які зараз перебувають в околицях м. Ізюм.

Як зазначають представники ГО «Новоград допомагає», кожна поїздка є дуже емоційно тяжкою, оскільки жителі деокупованих територій завжди діляться історіями про жахіття пережитого.

На офіційній сторінці у Facebook ГО «Новоград допомагає» волонтери висловили слова вдячності усім жителям рідного міста за прояв любові до українського народу, організаціям та товариствам, які також долучились до збору допомоги, добровольчому формуванню №1 при Новоград-Волинській МТГ.

Такими добрими справами ми наближаємо ПЕРЕМОГУ. Давайте разом пишатися внеском кожного та бути вдячними!

#Разом_до_Перемоги

 

Чат-бот Гаряча лінія