XІІ Всеукраїнська благодійна акція „СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ”

21 Березня 2017, 7:17

З 9 березня по 9 квітня проходить  XІІ Всеукраїнська благодійна акція „Серце до серця” під гаслом „Я хочу бачити життя”. Метою даної акції є придбання медичного офтальмологічного обладнання в дитячу обласну лікарню.                                   

Завдяки даної акції продовж 2006–2016 років було зібрано коштів, а в подальшому закуплено медичного обладнання на суму 28 772 256,86 гривень та передано у безкоштовне користування в медичні заклади кожної області України.

У 2016 році за результатами ХІ акції ВБФ “Серце до серця” – “Врятуй життя дитині” вдалося зібрати 3 мільйони 177 тисяч 437,11 гривень на закупівлю обладнання для відділень дитячої реанімації. Медичне обладнання  встановлене переважно у обласних дитячих лікарнях.  

Спільними зусиллями жителів Житомирщини було зібрано у 2016 році більше 32 тисяч грн. за рахунок яких закуплено для передачі Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні у безоплатне користування медичне обладнання для реанімаційного відділення – інфузійний насос (перфузор «Компакт») та 52 шприци до нього для точного дозування медикаментів важкохворим дітям.

Цьогоріч українці вкотре об’єднаються для вирішення важливої проблеми – збереження зору у дітей. Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” уже втретє проводить  акцію по боротьбі зі сліпотою у дітей. 

ВООЗ у глобальній програмі «Зір-2020» говорить про те, що потрібно зменшити кількість сліпих (від сліпоти якої можна уникнути – тобто вродженої катаракти, глаукоми ) – у 2 рази до 2020 року. Ця Акція потрібна для того, щоб дооснастити дитячі відділення обласних лікарень і своєчасно діагностувати проблеми зору. У 2005 році в Україні було близько 12 тисяч сліпих дітей, а тепер – близько 7 тисяч. Це тільки через те, що є сучасне обладнання і є можливість діагностувати вроджену патологію та своєчасно її пролікувати.

Особливо вразлива група дітей – немовлята у яких несвоєчасна діагностика та лікування вродженої або рано набутої патології призводить до слабкозорості чи сліпоти вже у ранньому віці.

Наявність необхідної офтальмологічної апаратури та її своєчасне обслуговування є одним із вирішальних питань у наданні якісної та ефективної медичної допомоги дітям з вадами зору. Нажаль, вже існуюче обладнання дитячих очних відділень працює майже безперервно, а тому неминучим процесом є зношування та вихід з ладу як діагностичної, так і лікувальної апаратури, якої наразі не вистачає для комплексного лікування в умовах, у тому числі і Житомирської  обласної  дитячої клінічної лікарні. Така кричуща ситуація із забезпеченням технічної апаратури становить серйозну загрозу наданню вчасної та такої необхідної медичної допомоги дітям з вадами зору і змушує звертатися медиків за допомогою до небайдужих людей.

Підтримка та сприяння  проведенню цього суспільно-важливого благодійного проекту  дозволить на зібрані кошти закупити медичне обладнання та безкоштовно передати у користування очним відділенням дитячих обласних лікарень  України, адже здорові та щасливі діти – це наше з Вами світле майбутнє.

Організатори акції „Серце до серця” закликають усіх небайдужих мешканців Новоград – Волинського міста та  району зробити свій внесок у допомогу хворим дітям. Скриньки для збору коштів будуть розташовані в медичних установах: стаціонарних відділеннях міськрайТМО, кабінетах поліклініки КДД, кабінетах КЗ „ЦПМСД” міста та сільських АЗПСМ.

Переказати благодійні внески ви можете за таким рахунком Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ „Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, найменування платежу: „Благодійний внесок для _______назва області (міста)”.

 

 

Василь Петрович Холевчук,

заступник головного лікаря міськрай ТМО

з охорони здоров’я матері і дитини

 

Чат-бот Гаряча лінія