«Я БУДУ ВІЧНО ЖИТИ»: у Новограді-Волинському поклали квіти до підніжжя пам’ятника геніальної землячки Лесі Українки

25 Липня 2020, 13:31

У розпал літа, більше 30-ти років поспіль, у місті над Случчю – Новограді-Волинському, сходяться стежини численних шанувальників безсмертного таланту видатної поетеси, драматурга, громадського і культурного діяча Лесі Українки на Міжнародному святі літератури і мистецтв «Лесині джерела».

З нагоди свята, яке цьогоріч у зв’язку зі світовою пандемією коронавірусу проходить у локальному форматі (без масових заходів), представники міської та обласної влади, а також громадські діячі поклали квіти до підніжжя пам’ятника безсмертній поетесі, який нагадує кожному, що ми – велика і незламна нація, бо маємо таких пророків, талановитих постатей.

Впродовж дня у Новограді-Волинському звучить невмируще Лесине слово під час локальних заходів у музеях міста. Ми пишаємося тим, що наша Звягельська земля стала колискою для світоча української літератури, що саме завдяки Лесі Українці наше славне місто стало відомим усьому світу. І сьогодні кожен новоград-волинець з великою гордістю говорить, що народився там, де народилася Леся Українка.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія