Як подати заявку на програму грошової допомоги «Спільно»?

12 Липня 2022, 14:36

15 червня 2022 року стартував другий етап програми грошової допомоги «Спільно», яку надає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). З цієї дати участь у програмі можуть брати всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років. Подати заявку на програму грошової допомоги можна самостійно на сайті https://register.unicef.org/.

Допомога надається сім’ям незалежно від наявності статусу ВПО, але за умови, що вони не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

Нагадаємо, що родини, що відповідають критеріям програми, отримають грошову допомогу з розрахунку 2 220 грн/міс. на кожного члена домогосподарства, але не більше як на п’ятьох осіб. Допомога виплачується на банківський рахунок одноразово за три місяці.

Під час реєстрації заявник завантажує у формуляр заяви фото свого ідентифікаційного коду, фото паспорта, фото свідоцтв про народження дітей, фото посвідчення особи з інвалідністю та банківський рахунок у форматі IBAN.

У випадку, якщо заявникам не вдалося самостійно подати заяву на допомогу, адміністратори ЦНАП міської ради (вул. Соборності, 13) допоможуть її подати. Контактний телефон: (04141) 3-54-23

 

ЦНАП міської ради

Чат-бот Гаряча лінія