Як розвивається Великомолодьківський старостинський округ

28 Листопада 2023, 8:03

Про це йшлося під час робочої зустрічі міського голови Миколи Боровця з жителями Великомолодьківського старостинського округу, яка відбулася 25 листопада. У зустрічі також взяли участь заступниця міського голови Наталія Борис, депутат міської ради Віктор Черевко та староста Великомолодьківського старостинського округу Лариса Левчук.

Міський голова оглянув якість проведених ремонтних робіт на вул. Садова у с.Великий Молодьків. Ознайомився, як проводиться ремонт укриття в Будинку культури.

Спілкуючись з жителями старостинського округу, які прийшли на зустріч, проінформував про фінансово-господарську діяльність громади у 2023 році, допомогу ЗСУ, підтримку сімей загиблих захисників, ВПО.

Вислухав проблеми, які турбують жителів округу та потребують вирішення, а саме:

  • – Прохання продовження в 2024 році асфальтування доріг у селах Анета та Великий Молодьків;
  • – проблема відсутності свердловини на воду;
  • – потреба у  проведенні каналізаційної системи, налагодження системи водовідведення та вирішення проблеми підтоплення сіл.

Працівники гімназії звернулися з проханням  оновити посуд для організації харчування учнів, закупівлі м’ясорубки, будівництва спортивного майданчика для дітей та молоді.

Жителі с.Груд звернулись з проханням побудувати ігровий дитячий майданчик, покращити якість освітлення села тощо.

Микола Боровець проінформував про особливості міського бюджету на 2024 рік, його дефіцит і фінансову спроможність в умовах воєнного стану. Ознайомив з розробленням Стратегії розвитку Звягельської громади на 2024-2028 роки та запросив до роботи у стратегічних сесіях, напрацювання пропозицій до Стратегії, зокрема, щодо розвитку старостинських округів.

Зазначив, що розвитку сіл округу, покращення їх інфраструктури та надання послуг прагнуть всі: міський голова, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники галузей. А тому, в межах можливих фінансових ресурсів, і надалі буде здійснюватися підтримка розвитку Великомолодьківського старостинського округу.

Міський голова доручив старості Ларисі Левчук сприяти вирішенню піднятих питань мешканцями через звернення до керівників галузей, до компетенції яких вони відносяться.

Микола Боровець подякував присутнім за небайдужість, що у свій вихідний день, прийшли на зустріч з міською владою, проявили ряд ініціатив. Подякував за довіру та бажання покращувати життєдіяльність старостинського округу.

Відділ інформації міської ради

Чат-бот Гаряча лінія