Як відбувалося оздоровлення та відпочинок дітей громади у 2022 році

10 Січня 2023, 15:59

10 січня 2023 року під головуванням заступниці міського голови Наталії Борис відбулася постійно діюча робоча група з питань оздоровлення та відпочинку дітей Звягельської міської територіальної громади. На початку засідання Наталія Борис закцентувала увагу присутніх, на тому, що в умовах воєнного стану з міркувань безпеки діти на оздоровлення переважно не направлялися. Адже на деяких територіях України відбуваються бойові дії, а ресурси оздоровчих закладів на відносно безпечних територіях задіяні для потреб внутрішньо переселених осіб.

Про відпочинок та оздоровлення дітей Звягельської міської територіальної громади за 2022 рік доповіла Яна Чайковська, головний спеціаліст  управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.   Зазначалося, що організаційна робота з оздоровлення та відпочинку дітей громади здійснюється відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та міською Програмою відпочинку та оздоровлення дітей Звягельської громади на 2021-2025 роки.

В Звягельській міській територіальній громаді 8679 дитини пільгових категорій (7-18 років).

Підготовка до оздоровчої кампанії та її хід розглядалися на засіданнях постійної діючої робочої групи з питань оздоровлення та відпочинку дітей міста.  У зв’язку з воєнним станом кошти з міського бюджету не використовувалися.

Оздоровлення та відпочинок дітей відбувся частково. З серпня по грудень 2022 року управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за кошти державного бюджету було оздоровлено 6 дітей (з яких 2 дитини з багатодітної сім’ї, 2 дитини-сироти, 2 дитини позбавлених батьківського піклування).

Оздоровлення дітей проходило в державному підприємстві України „Міжнародний дитячий центр «Артек» (Закарпатська область, Свалявський район, село Березники, вул. Без назви)

За кошти інших джерел було направлено 5 дітей до республіки Італії та 4 дитини до республіки Хорватії з числа дітей учасників бойових дій.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням в Україні влітку 2022 року пришкільні табори не працювали.

Центром позашкільної освіти протягом липня було організовано літній відпочинок для дітей, який мав назву “Об’єднання Патріотів”. Особлива увага приділялася внутрішньо переміщеним дітям. Щодня проводились цікаві вікторини, ігри, змагання та інше. У Дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки також працювали гуртки спортивного спрямування.

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту

Чат-бот Гаряча лінія