Як забезпечити епідеміологічну безпеку на дільниці?

7 Жовтня 2020, 11:33

Як забезпечити епідеміологічну безпеку на дільниці? Питання надважливе! Ми зібрали для вас поради головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка, який роз’яснив деякі застороги та обмеження, які діятимуть на місцевих виборах:

Люди з підвищеною температурою або ознаками хвороби будуть рухатися за окремим маршрутом – для них буде обладнана окрема кабінка. І про це повідомляють усіх присутніх у приміщенні, аби була дотримана дистанція.

Якщо людина відмовляється одягати маску, її також мусять допустити до голосування за тим самим окремим маршрутом. Опісля вона має понести адміністративну відповідальність за порушення протиепідемічних норм і законодавства.

Оскільки неможливо регулювати кількість спостерігачів, а також представників різних політичних сил, журналістів, то норма про кількість людей на квадратний метр не поширюється на виборчу дільницю. Проте МОЗ звертається до всіх з проханням не робити скупчення всередині виборчих дільниць.

Журналістів будуть допускати на виборчу дільницю. Але брифінги за результатами голосування рекомендовано проводити зовні приміщення, щоб запобігти великому скупченню. Особливо це буде стосуватися політиків, а також перших осіб держави. Віктор Ляшко додав, що зазвичай подібні брифінги проводились всередині приміщень.

Якщо будуть сприятливі погодні умови МОЗ пропонує всі інформаційні матеріали розміщувати зовні приміщень, щоб виборці могли спокійно ознайомитись з програмами, з біографіями, а також іншими матеріалами, доки чекатимуть можливості зайти голосувати.

Віктор Ляшко додав, що за умови виконання всіх норм, прописаних у постанові, вибори пройдуть безпечно і без суттєвого впливу на епідемічну ситуацію.

Детально про організацію голосування з урахуванням пандемії читайте тут https://bit.ly/3nmsa8i

#ULEAD #безпека #ащобвизнали

 

 

ULEAD Житомирський регіональний офіс

 

Чат-бот Гаряча лінія