«Їдемо! Допоможемо! Переможемо!»: у Звягелі відбувся патріотичний велопробіг

28 Червня 2023, 11:59

З нагоди Дня Конституції України у Звягелі відбувся патріотичний велопробіг вулицями міста «Їдемо! Допоможемо! Переможемо!». Спортивний захід об’єднав велоспільноту громади у їх прояві патріотизму та підтримці Сил оборони України.
До велопробігу доєдналися понад пів сотні жителів громади. Патріотичний дух заходу проявлявся й в одязі велосипедистів у кольорах національного прапора, оздобленні велосипедів.
Перед початком заходу до учасників заходу звернулась т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук, яка подякувала учасникам за активну життєву позицію та небайдужість.
Юні патріоти озвучили найважливіші статті основного закону нашої країни, які, на жаль, порушує ворог, що прийшов на нашу рідну землю.
День Конституції – знаковий день для українців. Це про гідність, цінності, націю, її стійкість та нескореність.
Кожного дня завдяки зусиллям наших військових та внеску кожного, хто в тилу – наша Перемога стає все ближчою, а ми більш згуртованими і єдиними. Цей захід сьогодні – яскравий приклад цьому!
Як зазначено у ст.17 Конституції України «Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України».
Тому ця патріотична подія, присвячена Героям – захисникам та захисницям України, ще раз підтверджує: Україна – жива, Україна – незалежна, Україна – незламна!
З українськими прапорами і прапорцями, схиливши голови, великі і малі, з сумом в очах і глибокою вірою в серцях, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто стояв за незалежність, цілісність і суверенітет України.
Після офіційної частини і оголошення правил велопробігу, учасники проїхали за маршрутом від міського стадіону «Авангард», вулицями Івана Мамайчука, Соборності, Гетьмана Сагайдачного, Житомирська, Київська, Шевченка до Площі Лесі Українки.
Тут було розгорнуто велике полотнище національного стягу. Учасники велопробігу відчули почуття невимовної гордості за власний народ і країну, адже саме у єдності і підтримці – наша сила.
Висловлюємо вдячність за участь у велопробізі тренерам та вихованцям ДЮСШ ім. В.П. Єрмакова, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», активній молоді та дітям громади, членам молодіжної ради; Звягельському відділу поліції – за супровід та безпеку.
Організатори: управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Разом – до Перемоги! Слава Україні!

Чат-бот Гаряча лінія