Юні новоград-волинці гідно представили Україну у 27-ій міжнародній зміні табору дружби дітей слов’янських народів «Крынічка» – 2019

8 Липня 2019, 18:28

Команда дітей та молоді Новограда-Волинського в 11-й раз відвідала м. Рогачов (Білорусь), де взяла участь у 27-ій міжнародній зміні табору дружби дітей слов’янських народів «Крынічка» – 2019. Приємно відмітити, що новоград-волинська команда (єдиний представник від України) стала переможницею в переважній більшості конкурсів та отримала ряд кубків, дипломів та відзнак.  

8 липня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулася зустріч з представниками делегації міста Новограда-Волинського, чий візит до табору «Крынічка» в місто-побратим Рогачов відбувся за фінансового сприяння міської влади (з міського бюджету виділено 26 тис. грн.).

Участь у заході взяли секретар міської ради Василь Остапчук, заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки Тетяна Ващук, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Ярослав Циба та начальник відділу культури і туризму Лариса Заєць, які привітали та подякували юним новоград-волинцям за здобуті нагороди та відзнаки, а також подарували сувенірну продукцію і солодкий сюрприз від спонсора.  

Заступник міського голови Оксана Гвозденко зазначила, що члени команди гідно представили наше  місто та державу на міжнародному  форумі. Оксана Василівна висловила щирі слова вдячності керівникам делегації – завідуючій відділу Палацу дітей та молоді Олені Костюк і керівнику гуртка Палацу дітей та молоді Руслану Свидинюку, які взяли на  себе  відповідальність  за  життя, здоров’я,  відпочинок  і честь  української команди. 

Зокрема, Подяку міського голові оголошено директору Палацу дітей та молоді Ользі Добровольній, а також керівникам делегації Олені Костюк і Руслану Свидинюку за якісну підготовку команди дітей міста Новограда-Волинського для участі в Міжнародному  таборі дружби  дітей  слов’янських  народів «Крынічка» та вагомий особистий внесок у виховання дітей та молоді міста.

Секретар міської ради Василь Остапчук та начальник управління освіти і науки Тетяна Ващук в рамках участі в урочистих заходах, присвячених 75-річчю Дня міста Рогачов, минулого тижня відвідали команду Новограда-Волинського в таборі «Крынічка».

Посадовці мали можливість особисто переконатися, що новоград-волинці талановито  представили  Україну  на   міжнародному  рівні, за що подякували їх батькам за належне виховання дітей. Крім того, ознайомившись з умовами побуту дітей, секретар міської ради запевнив, що при плануванні міського бюджету на наступний рік, будуть передбачені кошти для закупівлі нового туристичного спорядження для участі новоград-волинських дітей в подібних заходах.

Впродовж зустрічі учасники зміни табору дружби дітей слов’янських народів «Крынічка» – 2019 ділилися своїми яскравими враженнями від поїздки, адже вони мали можливість відпочити, пожити  в  наметах, відчути всі   переваги   дорослого  самостійного життя,  реалізувати власні можливості, навчитися працювати в команді, разом долати труднощі і перемагати у змаганнях та конкурсах. Однак найважливішим для юних новоград-волинців став досвід спілкування з ровесниками з інших країн.   

Тож бажаємо талановитій молоді не зупинятися на  досягнутому та надалі максимально  реалізовувати  свої  творчі  можливості.

 

Чат-бот Гаряча лінія