Юні звягелянки беруть участь у Всеукраїнському футбольному турнірі серед дівочих команд

21 Червня 2024, 14:10

WU-11: 46 КОМАНД – СПРАВЖНІЙ АЖІОТАЖ У ДІВОЧОМУ ФУТБОЛІ

 

18-24 червня 2024 року в семи куточках України відбудуться Всеукраїнські футбольні турніри серед дівочих команд до 11 років.

 

У змаганнях WU-11 (2013-2014 р.н.) візьме участь рекордна кількість команд – 46, які надали гарантійні листи щодо участі команди від обласної асоціації футболу.

 

Команди поділені на 7 груп. Тривалість матчу – два тайми по 10 хвилин кожен. Перерва між таймами 5 хвилин. Одночасно у матчі беруть участь 6 футболістів (5 польових гравців та 1 воротар). Зворотні заміни проводяться з числа футболістів, внесених до рапорту арбітра.

Переможців у цих змаганнях не визначають. Усі команди-учасниці Турніру нагороджуються пам’ятними нагородами. Футболістки, тренери та керівники команди отримують медалі.

Не пропустили дану подію і наші вихованки під керівництвом тренера-викладача Андрія Матвеєва. З великим азартом та самовіддачею юні вихованки зіграли 2 гри, спочатку з СК «Дніпро-1» м. Дніпро, при рівній грі поступилися 2:1, та зіграли у нульову нічию зі збірною Віницької області.

 

Крокуємо впевненими кроками у майбутнє, тішить, що наші дівчатка на рівні змагаються з цілими збірними областей та футбольними клубами!!!

 

Група 4 (м. Вінниця)�Дата проведення: 20.06.2024

  1. Збірна Вінницької області
  2. ВО ДЮСШ “Нива” м. Вінниця
  3. ДЮСШ “Ніка” с. Лебедин, Черкаська область
  4. “Жайвір” м. Шпола, Черкаська область
  5. СК “Дніпро-1” м. Дніпро
  6. Збірна Дніпропетровської області
  7. “Панчоха” с. Новий Завод, Житомирська область
  8. ДЮСШ Ружин, Житомирська область
  9. ДЮСШ ім. В.П.Єрмакова м. Звягель, Житомирська область

ДЮСШ імені В.П. Єрмакова м Звягель

 

Чат-бот Гаряча лінія