Юні звягеляни показали високі результати на чемпіонаті Житомирської області з важкої атлетики

23 Лютого 2024, 14:48

22 лютого у Бердичівському Палаці Спорту проходив чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики. Його учасниками були юнаки та дівчата віком до 17 років – всього близько сотні спортсменів. Представляли вони найпотужніші важкоатлетичні школи Житомирщини – Бердичева, Звягеля, Ємільчиного, Баранівки, Ярунської громади. Змагалися юні важкоатлети у двох видах – ривку та у поштовху: переможці визначалися за сумою кращих показників за двома видами.

За підсумками змагань в командному заліку команда ДЮСШ імені В.П.Єрмакова зайняла ДРУГЕ місце серед юнаків та ЧЕТВЕРТЕ серед дівчат, в особистому заліку чемпіонами та призерами у своїх вагових категоріях стали:
3 місце – Висогурський Дмитро.
Трішки не вистачило до призового місця Кочербанову Артему та Семенішину Кирилу, які посіли четверті місця.
Сімчук Яна, яка стала першою у своїй вазі (55 кг) буде представляти наше місто у складі Житомирської збірної на чемпіонаті України, який відбудеться 10 березня в м. Луцьк.
Чемпіони та призери були нагороджені медалями, грамотами та подарунками від обласного відділення НОК України.