З 01 липня тариф на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в громаді становитиме – 12 грн

30 Червня 2022, 16:27

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.06.2022 року № 451 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді (регуляторний акт)» – тариф на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді встановлено у розмірі 12,00 грн за одну поїздку. Тариф вступає в дію з 01 липня 2022 року. Змін щодо пільгових категорій не передбачено.

З рішення виконавчого комітету міської ради можна ознайомитись у прикріпленому до повідомлення документі.

Рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 22.06.2022 № 451 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді (регуляторний акт)»

 

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія