З 1 червня на містян очікує черговий етап послаблення протиепідемічних заходів

29 Травня 2020, 12:59

29 травня за участі тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко та першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулось спільне засідання штабів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19 та міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Враховуючи введений державою адаптивний карантин, що передбачає аналіз розвитку ситуації із захворюваністю на COVID-19 кожні 7 днів, обмеження на місцях можуть змінюватися. Обговоривши стан захворюваності на коронавірус в Новоград-Волинській міській ОТГ (12 лабораторно підтверджених випадків у місті та районі), члени штабів вирішили запровадити послаблення протиепідемічних заходів в Новограді-Волинському відповідно до рекомендацій Уряду (постанова КМУ від 20.05.2020 року №392), а саме:

З 1 червня дозволяється:
– робота КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради;
– робота Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю міської ради (психологічна реабілітація);
– робота закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб);
– відвідування занять в групах не більше, ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих.

Щодо роботи дошкільних навчальних закладів, то протягом поточного тижня проводилось комісійне обстеження ДНЗ на предмет готовності до початку роботи в умовах адаптивного карантину. Відповідно до вимог, кількість дітей в групах не має перевищувати 15. Провівши моніторинг потреби визначено, що наповнення закладів дошкільної освіти очікується на рівні 50 %.

Для керівників дитячих садочків була розроблена обов’язкова до виконання інструкція (Регламент) з чітко зазначеними вимогами дотримання в закладах протиепідемічних заходів. За результатами комісійного обстеження з’ясовано, що всі 12 ДНЗ міста готові розпочати роботу з 1 червня.

Висновки комісії було взято до відома та вирішено дозволити роботу дитячих садочків міста з 1 червня, з урахуванням здійснення щотижневого комісійного контролю забезпечення в ДНЗ протиепідемічних заходів.

Крім того, погоджено з 10 червня дозволити:
– діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
– діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід;
– діяльність закладів, що надають послуги з розміщення.

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія