З кожним днем Звягель стає все більш впізнаваним у міжнародній спільноті

8 Грудня 2022, 13:40
Відбулася підсумкова зустріч учасників інституційних візитів країнами Європейського Союзу, які проходили восени цього року за участі керівництва Звягельської громади, представників бізнесу та депутатів міської ради.
Участь у заході також взяли: Владислав Кавелін, координатор проекту EU4Business, Андрій Китаєв, радник міського голови та Сергій Гаращук, експерт проекту.
Сталий розвиток громади передбачає партнерство місцевих мешканців, влади і бізнесу. А залучення дрібного та середнього бізнесу до політичних процесів спонукає до впровадження розбудови дієвого діалогу влада-громада-бізнес. Врахування міською владою потреб бізнесу забезпечує створення сприятливого середовища ведення бізнесу та додаткові надходження у бюджет громади.
Основною метою візитів було започаткувати нові партнерства, ознайомитися яким чином налагоджена співпраця малого та середнього бізнесу з місцевою владою в країнах Європейського Союзу, а також популяризувати Звягельську громаду.
Окрім представлення власних бізнесів, було розроблено й представлено інвестиційні паспорти громади англійською мовою та сучасний промоційний відеоролик задля популяризації нашої громади на міжнародному рівні.
Під час підсумкової зустрічі учасники висловили вдячність керівництву громади, міжнародним партнерам за отриманий досвід та можливість гідно представити власну діяльність та громаду на міжнародній арені.
Зібрання завершилося урочистим врученням міським головою Миколою Боровцем та заступником міського голови Іриною Гудзь сертифікатів учасникам поїдки.
Щиро дякуємо програмі міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтренаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейьским Союзом та Німеччиною і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ GmbH, містам-побратимам Белхатуву та Ломжі (Республіка Польща), нашим потенційним партнерам з Банської Бистриці (Словаччина) за якісну організацію заходів.
Перемога буде спільною!
Чат-бот Гаряча лінія