З метою перевірки адаптації дітей в новому середовищі здійснено візит до ДБСТ

20 Вересня 2021, 16:19

На території Новоград-Волинської міської територіальної громади функціонує дитячий будинок сімейного типу родини Жанни та Павла Щавлінських, в якому виховується п’ять дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Нещодавно їх родина поповнилася ще трьома дітками: двома дівчатками та одним хлопчиком. З метою перевірки адаптації дітей в новому середовищі, стану облаштування дитячих кімнат, спальних місць та наявності необхідних речей для дітей, 20.09.2021 року з візитом до родини завітали заступник міського голови Наталія Борис, начальник служби у справах дітей Нонна Лойко та директор міського центру соціальних служб Олена Котова.

Як завжди родина зустріла всіх тепло та весело. Діти з радістю показали свої спальні місця та поділилися позитивними враженнями про нову сім’ю та школу. В Ліцеї № 4, де вони наразі навчаються, у дітей вже з’явилися нові друзі.

За сприяння підприємців міста родині було надано благодійну допомогу у вигляді дитячих ліжок, матраців, комоду, дитячих речей, портфелів та грошової допомоги.

 

Чат-бот Гаряча лінія