З Міжнародним днем жінок!
![З Міжнародним днем жінок!](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/2023-tytulky.jpg)
Шановне жіноцтво Звягельської громади!
Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня жінок.
З давніх-давен жінка в українському суспільстві відігравала важливу роль. Вона була берегинею сім’ї, вихователькою дітей, хранителькою традицій і культури.
Українки мужні та сильні духом. Протягом історії України вони брали активну участь у національно-визвольних рухах, боролися за права та свободу свого народу. Нині жінки воюють проти загарбника у лавах ЗСУ, стали волонтерками, працюють у життєвонеобхідних для країни сферах, перейняли на себе всю відповідальність, поки їхні чоловіки на фронті. Своїм щоденним особистим внеском вони наближають нашу Перемогу над окупантами.
В Міжнародний день жінок ми вшановуємо вашу неймовірну силу та доброту, дякуємо за все, що ви робите для нашої громади, України та всього світу. Кожна з вас особлива, потрібна і важлива.
Нехай життя буде сповнене добра, віри, надії та любові. Нехай кожен, хто боронить Україну, повертається додому з Перемогою, нехай кожне серце, що чекає рідних – дочекається.
Мирного неба над вільною українською землею!
З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко