З моніторинговим візитом громаду відвідала представниця від Програми ООН з відновлення та розбудови миру

1 Листопада 2021, 17:05

29 жовтня громаду з моніторинговим візитом відвідала представниця від Програми ООН з відновлення та розбудови миру, експерт з впровадження інструментів громадської участі Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» Уляна Волошанівська.

Метою візиту було ознайомлення зі станом впровадження проєкту «Посилення співпраці ветеранів АТО та молоді у Новоград-Волинській міській територіальній громаді», який став одним з переможців у конкурсі грантів «Залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС до посилення громадської безпеки та трансформації конфліктів через надання ефективних та інноваційних сервісів у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Житомирській та Луганській областях», що виконується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» в контексті Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

У ході візиту пані Уляна зустрілася із заступником міського голови Наталією Борис, заступником голови відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій» Житомирської області, депутатом міської ради Олегом Годуном, начальником управління культури та туризму міської ради Олександром Широкопоясом та начальником відділу підтримки громадських ініціатив і енергоефективності міської ради Юрієм Савичем. Під час зустрічі обговорено стан реалізації зазначеного проєкту, а також перспективи подальшої співпраці у напрямку соціальної реінтеграції учасників АТО в громаді.

Також пані Уляна відвідала соціальний простір, що функціонує на базі центральної бібліотеки, в якому і проходила більшість заходів проєкту (тренінги з фото- та відеозйомки, по бізнесплануванню та громадській безпеці), де поспілкувалася з учасниками заходів та представниками команди із реалізації проєкту. Крім того, обговорено перспективи діяльності соціального простору та можливий спектр отримання послуг у ньому.

  • Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії

#UNRPP

 

Чат-бот Гаряча лінія