З нагоди 31-ї річниці Незалежності України поклали квіти до підніжжя пам’ятників борців за державність та незалежність нашої країни

24 Серпня 2022, 12:04

Цього року День Незалежності ми відзначаємо у часі сповненому тривог та боротьби, адже наша Незалежність здобувається просто зараз. Дев’ять років російсько-української війни, шість місяців жорстокої агресії ми вдень та вночі виборюємо своє право бути українцями і жити на своїй Богом даній землі.

Сьогодні ми показуємо усьому світу, як самовіддано можна боротись за незалежність своєї держави, віддавати за неї життя та жертвувати всім. Тому зараз, як ніколи раніше, ми усвідомлюємо ціну незалежності, і тому для нас 24 серпня особливий день.

З нагоди 31-ї річниці Незалежності України керівництво громади та районної військової адміністрації поклали квіти до підніжжя пам’ятників борців за державність та незалежність України – Лесі Українки та Тараса Шевченка.

Усі ми – це і є Україна! Країна нескорених, сильних, вільних та непереможних людей. Ми віримо у Збройні Сили України. Наші ЗСУ вірять в нас. І така країна обов’язково переможе!

Пишаємося, що українці!

З Днем Незалежності, Україно!

Чат-бот Гаряча лінія