З нагоди державних свят на міському пляжі провели молодіжно-спортивні заходи

23 Серпня 2020, 15:37

23 серпня, у рамках відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, на території міського пляжу було організоване дозвілля для жителів та гостей Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Протягом дня і дорослі, і малеча мали можливість знайти собі заняття до душі. Це: сплав на байдарках, змагання з пляжного волейболу, бадмінтону, дартсу, перетягування канату, спортивні естафети, стрільба в тирі, інтелектуальна вікторина, бодіарт та майстер-класи для дітей, сеанс одночасної гри з шахів.

Попередньо усіх було попереджено про дотримання санітарно-епідеміологічних норм. Переможці та найактивніші учасники заходів отримали цінні подарунки від організаторів: управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, міського Молодіжного центру, міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», дитячо-юнацької спортивної школи та Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Свято було яскраве та насичене позитивними емоціями і чудовим настроєм його учасників. Активний спосіб життя – запорука власного здоров’я. Будьте здорові!

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія