З нагоди Дня Національної поліції України привітали колектив Новоград-Волинського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області

4 Липня 2022, 16:02

4 липня професійне свято відзначають люди високого професіоналізму, відваги та мужності – справжні взірці витримки та дисциплінованості. З нагоди Дня Національної поліції України привітали колектив Новоград-Волинського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області міський голова Микола Боровець та секретар міської ради Оксана Гвозденко.

«З перших годин повномасштабного вторгнення окупантів в Україну й до сьогодні, ви пліч-о-пліч із військовослужбовцями, працівниками інших правоохоронних структур та добровольчими формуваннями тримаєте стрій та виконуєте всі поставлені завдання: стежите за правопорядком, захищаєте територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Дякую за службу, вірність присязі та відданість Українському народові. Бажаю міцного здоров’я, добра, злагоди, миру та якнайшвидшої нашої Перемоги!», – у вітальному слові побажав очільник громади Микола Боровець.

Також присутніх привітали начальник Новоград-Волинського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області Андрій Гнатенко, начальник Новоград-Волинської районної військової адміністрації Іван Туровський та голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий, які побажали успіхів, сили духу та сімейного благополуччя.

З нагоди професійного свята кращі працівники були нагородженні грамотами, подяками та цінними подарунками.

Чат-бот Гаряча лінія