З нагоди Дня Незалежності України родинні розваги організували у міському парку культури та відпочинку

24 Серпня 2020, 17:16

24 серпня багато цікавинок для родинного відзначення Дня Незалежності України організувала галузь освіти у міському парку культури та відпочинку.

Палац дітей та молоді розташував “Ігрове містечко”. Цікаві конкурси та розваги для найменших жителів громади проходили на п’яти локаціях: «Веселі ковбої», «Спритні мотальники», «Ігровий калейдоскоп», «Святковий вернісаж» та «Українські кенгурята». Діти активно гралися та робили сімейні фото біля тематичної фотозони.

На вході в парк Центр науково-технічної творчості учнівської молоді представив “Творчу майстерню”, де усім охочим малювали аквагрим із патріотичною символікою та проводили майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва. Також тут проходила виставка творчих робіт вихованців і керівників гуртків.

Вихованці Новоград-Волинського вищого професійного училища презентували роботи із дерева та бісеру, колекцію вишитих суконь і сорочок, провели майстер-клас з вишивання та оформлення зачісок.

На завершення для відвідувачів парку були продемонстровані відкриті тренування серед вихованців дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки.

Оксана Талько, начальник відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія